Останні новини

У міськраді Одеси хочуть врегулювати перевантаженість шкіл дітьми з області - таких у місті 16 тисяч

Мер закликав захистити громаду та підготувати звіт до наради.

Станом на 19 квітня в школах Одеси навчаються понад 16 тисяч дітей з інших районів. Внаслідок цього у закладах освіти спостерігається дефіцит місць, тому мер міста Геннадій Труханов закликав захистити громаду. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання Оперативного штабу Одеської міської ради. 

Читайте також: В Одесі за тиждень більше сотні класів перевели на "дистанційку" - шість шкіл відновили навчання

“Дуже неприємно чути висловлювання від керівників, коли вони кажуть, що в них немає проблем з переповненими групами або дитячими садочками. Я не розумію таку політику та висловлювання, оскільки якби керівник порахував, то дізнався, що більшість дітей певного населеного пункту ходять до наших шкіл”, - зауважив чиновник. 

Геннадій Труханов поскаржився на керівників районів, типу Лиманського, Овідіопольського, Біляївського та інших, бо школярі з цих населених пунктів навчаються в Одесі. Міський голова зазначає, що не можна ділити дітей на своїх і чужих, втім збалансувати повноваження і відповідальність новостворених громад - треба. 

Мер ініціює зустріч разом з депутатом від “Довіряй ділам” Віталієм Барвіненко з питання "чужих" дітей в школах. Також він попросив директорку департаменту освіти і науки Олену Буйневич підготувати списки щодо перевантаження шкіл та співвідношення дітей з області та міста. 

"Сьогодні кошти в громадах, не у всіх, але є. Нема бажання будувати такі заклади - ні дитячі садочки, ні школи. Тому нам треба відверто поговорити з цього приводу. Готуйте, будь ласка, таку нараду", - резюмував міський голова. 


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05