Останні новини

У Лос-Анджелесі померла кінозірка, яка грала у “Назад у майбутнє” та “Титанік”

2 листопада у Лос-Анджелесі померла американська актриса 92-річна Ельза Рейвен. Вона запам'яталася глядачам своїми яскравими епізодичними ролями. Стало відомо про її смерть вже 5 числа поточного місяця.

Про це повідомляє Variety.

Фото з вільних джерел

Акторка, у якої справжнє ім'я Ельза Рабинович, померла у себе вдома. Вона народилася 21 вересня 1929 року у Південній Кароліні. Свою кар’єру розпочала на театральній сцені Нью-Йорка.

Ельза Рейвен розпочала зніматися у кіно у 1970-х роках, а за все життя вона знялась у 53 кінострічках. Найбільше її запам’ятали у фільмі “Назад у майбутнє”. Вона там зіграла жінку, яка сказала “Врятуйте вежу з годинником!”. У фільмі “Титанік” вона зіграла жінку з подружжя, яку обіймає та заспокоює чоловік перед смертю. 

Також вона знімалась у кінострічці “Швидка допомога”, “Принц з Беверлі-Гіллз”, “Команда А” та багато інших. 

Кадр з фільму "Титанік"

Нагадаємо:

  • Відома українська реперка Alonya Alonya оголосила конкурс на GIF у Viber, аби кожен зміг стати героєм її нового відеокліпу. Для участі потрібно повторити рухи танцю та викласти їх у соціальну мережу.
  • Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко направив книги "Справа Василя Стуса", які заборонив продавати та поширювати київський суд, з нового тиражу в національні та обласні бібліотеки. Вони з’являться там вже найближчими днями, у тому числі на Одещині.

Вийти в ефір
25.11