ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

У Херсоні поліцейські врятували 15-річну дівчину від самогубства

В Херсоні на недобудові у Корабельному районі міста дівчина, намагалася вчинити самогубство. Поліцейські охорони негайно відреагували на тривожне повідомлення та вчасно встигли врятувати дівчину.

Про це повідомляє Управління поліції охорони в Херсонській області.

Правоохоронці вчасно прибули на місце події, встановили всі обставини, налагодили контакт зі вкрай схвильованою дівчиною, поговорили, відволікли та запропонувавши альтернативні шляхи до вирішення ситуації допомогли фізично витягши з прірви четвертого поверху людину.

На місце події прибули: керівництво Херсонського відділу, Корабельного відділення поліції, слідчо-оперативна група та працівники ювенальної превенції обласного главку поліції.

“У ході спілкування було виявлено, що дівчині 15 років, вона мешканка міста Херсон. Як в переважній більшості однолітки, має конфліктні відносини у родині та школі, тому вона наважилась на відчайдушний крок. Згодом дівчину доставили до лікарні, постраждала отримала необхідну допомогу, з нею працюють психологи. В свою чергу поліцейські ювенальної превенції опитують батьків та друзів для з’ясування усіх можливих причин її вчинку і недопущення подібних вчинків”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, керівник відділу освіти Сергій Мергут відзвітував про хід службового розслідування, яке було призначено у зв'язку зі спробою самогубства учня 10 класу Кілійського ліцею №3.Вийти в ефір