Останні новини

У головному корпусі університету імені Мечникова знайшли грубі порушення пожежної безпеки

Сотуднікі ДСНС виявили грубі порушення пожежної безпеки в головному корпусі одного з одеських університетів. Так, 3 листопада 2020 року пожежні навідалися з перевіркою в Одеський національний університет ім І. І. Мечникова на вул. Дворянській, 2.

Про це повідомляє Монитор.

В ході перевірки пожежна інспекція виявила грубі порушення, такі, як: відсутність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу.

Ось основні порушення пожежної безпеки, які виявили інспектори в ході позапланової перевірки:

  • Приміщення університету не обладнані системою автоматичної пожежної сигналізації з виведенням сигналу на пульт цілодобового центрального спостереження пожежної охорони.
  • Будинки корпусу університету не оснащені системою оповіщення про пожежу та евакуації людей.
  • Дерев'яні конструкції даху університету не оброблені вогнезахисним розчином.
  • На цокольному і першому поверхах стоять металеві решітки і так далі.

Варто зазначити, що в лютому-березні 2020 року пожежна інспекція вже приходила з плановою перевіркою в університет, де був виписаний акт з безліччю порушень. В акті були вказані в тому числі ті ж порушення, що і в ході останньої перевірки.

Нагадаємо, в Одесі Приморський районний суд відхилив заяву про відвід судді Віктора Попревича у справі щодо пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Заяви про його відвід написали усі представники сторони захисту.

Теги:
Вийти в ефір
04.12