Останні новини

У Чорноморську виставили на аукціон завод з виробництва кави

В Чорноморську виставили на продаж будівлю завода з виробництва розчинної кави та кавових виробів. Початкова вартість його складає майже 42 мільйони гривень.

Про це повідомляється на сайті OpenMarket.

Завод з виробництва розчинної кави знаходиться на вулиці Промисловій, 14-а. Він випускає продукцію під торговою маркою Lacomba.

Зазначимо, компанія "УкрКава" - один з найбільших виробників кави в Україні. Найпотужніший і сучасний кавовий завод в Україні повного циклу (від обсмажування зеленого зерна до виробництва готового продукту), побудований з нуля, випускає такі види кави як: в зернах, мелену, розчинну і кава-мікси. “УкрКава” - “кавова майстерня”, що випускає, як власні марки кави, так і марки кави за запитом замовника.

В комплекс, виставлений на продаж, входять восьмиповерховий виробничий корпус, загальною площею 7665,5 кв. м, будівля насосної, паркани, ворота та інші будови. Стартова ціна - 41 мільйон 951 тисяча 755 гривень. Будова пропонується в іпотеку.

Аукціон призначений на 25 вересня.

Фото: OpenMarket

Нагадаємо, одесити вимагають відновити медзаклад за адресою Лідерсовський бульвар, 11. Петицію опублікували на сайті “Соціально активний громадянин”. У зверненні йдеться про те, що з припиненням роботи комунального закладу №3 імені професора Л. Й. Алейникова одесити втратили кардіологічний центр на 192 койко-місця. Збір підписів триває.

Вийти в ефір