Останні новини

У центрі Одеси висадили імператорські дерева. Фото

Рослини перевезли із закритою кореневою системою.

У четвер, 8 квітня, на Грецькій, 28 комунальники спільно з підприємцями висадили квітучі Адамові дерева. Доглядати за рослинами в Одесі теж будуть спільно.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу КП “Міськзелентрест” у Facebook.

Читайте також: У селищі Котовського заради багатоповерхівок знесли дитсадок і спиляли дерева

дерева,.jpg

Фото: Міськзелентрест

У четвер співробітники комунальної служби “Міськзелентрест” за ініціативи підприємців, які працюють на Грецькій, висадили чотири великомірні саджанці павловнії. Для кращої приживлюваності у міському середовищі їх висаджують із закритою кореневою системою. Доглядати за рослинами планують разом.

дерево..jpg

Фото: Міськзелентрест

Зазначимо, що Павловнія - це рясно квітуче дерево зі Східної Азії, зазвичай рослина цвіте бузково-фіолетовими дзвіночками. Багато років тому біологи дали дереву назву за патронімом дочки імператора Павла І Анни Павлівни. Проте в Європі його часто називають “адамовим деревом”, причиною того стали великі оксамитові листя, схожі на листя фігового дерева. 

дерева;.jpg

Фото: Міськзелентрест

дерева.jpg

Фото: Міськзелентрест

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04