Останні новини

У 2020 році співробітники СБУ знешкодили 81 злочинне угруповання та викрили 536 корупціонерів

У 2019 році СБУ знешкодила 47 таких угруповань - ефективність підвищилася майже у два рази.

Торік СБУ України знешкодила 81 злочинне угруповання й викрили 536 корупціонерів. У 2019 році СБУ знешкодила 47 таких угруповань - ефективність підвищилася майже у два рази.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу СБУ.

"Найчастіше діяльність викритих у 2020 році угруповань була пов'язана з наркобізнесом (30 ОЗУ) і корисливо-насильницькими злочинами (18 ОЗУ)", - йдеться в повідомленні.

Одне з досягнень СБУ це знешкодження впливового кримінального авторитета - Князя. Члени угруповання на території Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей займалися вимаганням і рейдерством.

Також, була заблокована діяльність фінансової піраміди, організатори якої привласнили понад 250 мільйонів доларів інвесторів. Її вкладниками були більш як 600 тисяч осіб.

Працівниками СБУ також були викриті 536 корупційних злочинів: вимагання та отримання хабарів, привласнення або розтрата майна, зловживання впливом, владою або службовим становищем.

Щодо високопоставлених осіб відкрито 90 кримінальних проваджень.

Усього ж у 2020 році за матеріалами СБУ розпочато 1 218 досудових розслідувань, у яких 1 763 особам повідомлено про підозру. За цей період засудили 379 осіб, а 41 представнику криміналітету заборонили в'їзд в Україну.

Нагадаємо, у зв'язку з погіршенням в Одесі епідеміологічної ситуації й для запобігання поширенню Covid-19 прийнято рішення про додаткові заходи щодо посилення карантину в мерії. Так, з 8 по 25 січня виконавчі органи міськради працюють в дистанційному режимі.

Теги: