Останні новини

Творчий хаб та виставковий простір: на Французькому бульварі створять “Одеський будинок художника”

Значно краще ніж чергові висотки.

На території Одеського заводу шампанських вин на Французькому бульварі з’явиться новий арт-простір під назвою “Одеський будинок художника”. Проєкт призваний залучити в місто сучасних живописців з усього світу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на автора проєкту Марата Гельмана. 

Читайте також: Світлина одеського фотографа потрапила до престижного міжнародного видання

В цій локації буде створений музей та художні майстерні, які також стануть виставковим простором. 

“Історична будівля і майже 1,2 га прилеглої території перетворять в творчий простір, включаючи майстерні, де художники з Одеси, України та світу зможуть реалізувати свої власні проекти в рамках резиденцій", - розповів Гельман.

Марат.jpg

Фото: Марат Гельман

Зазначимо, що модель “Одеського будинку художника” презентували в лютому. Засновником проєкту виступив Інститут розвитку Одеси.

“Перш за все, “Одеський будинок художника” представляється як культурна інновація, тобто його мета - не отримання доходу, а запуск нового типу арт-інституції. Його місія - зміна ставлення до мистецтва і в мистецтві, винахід нових форматів взаємодії творця і суспільства”, - написав галерист.

Художники.jpg

Фото: Марат Гельман

ОБХ повинен стати культурною пам'яткою і творчим хабом для художників. Тут будуть розташовані 50 майстерень, які у вихідні перетворюватимуться на виставковий простір.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!



Вийти в ефір
21.04