Останні новини

ЦВК розпустила весь склад Тузлівської сільської ТВК, через порушення законодавства

17 листопада ЦВК скасувала постанову “повторного голосування” Тузлівської сільської ТВК. Встановивши факт грубого порушення  вимог законодавства та достроково припинила повноваження всіх її членів.

Про це повідомляє ЦВК.

ЦВК розглянула окремі питання діяльності Тузлівської сільської територіальної виборчої комісії Білгород-Дністровського району Одеської області.

Зокрема, до ЦВК надійшла постанова цієї комісії “Про перенесення повторного голосування на 22 листопада поточного року у зв’язку з виявленням порушень виборчого законодавства України”. Тузлівська сільська ТВК допустила протиправну бездіяльність, не забезпечивши у визначений спосіб отримання, транспортування і зберігання виборчих бюлетенів для повторного голосування з виборів депутатів. А також – не прийняла у встановленому порядку рішення про визнання цих виборів такими, що не відбулися, та про призначення повторних виборів.

“При цьому Білгород-Дністровську районну ТВК зобовʼязано не пізніше 18 години 17 листопада 2020 року повідомити місцеві організації політичних партій, за поданнями яких до складу Тузлівської сільської ТВК було включено осіб, повноваження яких достроково припинено, про можливість подання до неї не пізніше 17 години 18 листопада 2020 року нових кандидатур для включення до складу цієї сільської ТВК. А також – не пізніше 20 години 19 листопада 2020 року сформувати новий склад Тузлівської сільської ТВК, про що невідкладно поінформувати ЦВК”, - йдеться у повідомленні.

ЦВК зобов’язала Тузлівську сільську ТВК після сформування нового складу розв'язувати питання щодо визнання виборів. Також центральна виборча комісія звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові обставин та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.

Нагадаємо, станом на 17 листопада, в Україні та світі відбулося безліч важливих подій. Так, ЦВК назвала список областей, де пройдуть повторні місцеві, Кабмін звільнив голову Держкосмосу, у Молдові обрали нового президента а Україна випередила Францію по кількості хворих на коронавірус.

Вийти в ефір
05.12