Останні новини

Церемонії прощання не буде: 9 листопада поховають Михайла Жванецького

9 листопада в Москві ховатимуть одеського письменника, гумориста і сатирика Михайла Жванецького. Він пішов з життя на 86-ому році у п'ятницю, 6 листопада.

Про таке повідомив Інтерфакс

За словами представника артиста Олега Сташкевича церемонію прощання проведуть в закритому вигляді через світову пандемію коронавірусу. Ба більше - прохання одеситів поховати Михайла Жванецького на Батьківщині не розглядається за низкою причин. 

"Ні, не розглядається. Це, звичайно, вирішує сім'я. Але як можна поховати в Одесі? Зараз кордони закриті, про це й мови бути не може", - повідомив Олег Сташкевич.

Окрім того, представник гумориста пообіцяв, що одразу ж після церемонії він повідомить про місце похорону Михайла Жванецького.

жван.jpgфото: unian.ua

Нагадаємо,

  • у п'ятницю, 6 листопада символ одеського гумору, сатирик Михайло Жванецький помер на 86-му році життя. Цю інформацію підтвердив його концертний директор Олег Сташкевич та рідні і близькі гумориста.
  • в Одесі 7 листопада 2020 року оголошено днем трауру. Усе через смерть видатного одесита, що прославив місто на весь світ, Почесного громадянина, народного артиста України, президента Всесвітнього клубу одеситів, письменника-сатирика Михайла Михайловича Жванецкого.

Вийти в ефір
04.12