Останні новини

Третя у черзі: компанія Pfizer подала документи для реєстрації своєї вакцини від COVID-19

Наразі також реєструються вакцини від Oxford/AstraZeneca і Sinovac.

16 лютого, до своїх колег доєдналася вакцина від Pfizer, подавши документи на реєстрацію. Після цього вакцину може без перепон ввозити в Україну будь-хто. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Укрінформ.

Читайте також: Facebook видалятиме публікації, які стверджують, що COVID-вакцина викликає аутизм

Міністр охорони здоров’я Степанов розповів, що отримав документи від компанії, під час онлайн-конференції організованої Американсько-Українською Діловою радою.

“Я отримав повідомлення, що Pfizer подалася на реєстрацію і теж буде зареєстрована в найближчі декілька днів. Буквально мені щойно передали наші експерти, що отримали документи від Pfizer”, - зазначив український міністр під час зв’язку з Вашингтоном.

Він зауважив, що після реєстрації вакцини в Україні вона може офіційно ввозитися, у тому числі комерційними компаніями, та використовуватися. 

“Жодних перепон для цього не буде”, - запевнив глава МОЗ.

Степанов також відзначив, що всі вакцини, які зареєстровані на території України, є безпечними.

Нагадаємо: 

  • 15 лютого, МОЗ подало заявку про державну реєстрацію в Україні вакцини Oxford/AstraZeneca проти COVID-19 під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила AstraZeneca й дала дозвіл на використання цих ліків в усьому світі у межах ініціативи COVAX.
  • В Україні найближчим часом можуть зареєструвати вакцину компанії Sinovac. Відповідні документи подані до міністерства охорони здоров’я. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!