Останні новини

Трансгендер стала сенаторкою США від демократів

Американська активістка і член Демократичної партії Сара МакБрайд стала першим в історії США трансгендером, якого обрали в Сенат. Вперше трансгендер обійме таку  високу посаду. 

Про це повідомляє The New York Times.

Відзначається, що МакБрайд перемогла на виборах в Вілмінгтоні, штат Делавер. До слова, в цьому ж місті вчора виступав перед прихильниками кандидат в президенти США від демократів Джозеф Байден.

МакБрайд подякувала за підтримку і висловила надію, що її перемога допоможе молодим людям, яким складно вписатися в стандарти цього світу.

"Я сподіваюся, що це послання відчайдушно потребує молода людина, яка перед сном загляне в Інтернет і побачить цей результат. Для нього це означає, що зміни можливі, і все може стати краще", - сказала вона.

Енніс Паркер, президент L.G.B.T.Q. Victory Fund, заявила, що перемога МакБрайд є "переконливим свідченням зростаючого впливу трансгендерних лідерів в нашій (американської, - ред.) політиці".

Пані Макбрайд інтернувала в Білому домі за часів адміністрації Обами, а згодом лобіювала в Генеральній Асамблеї штату Делавер білль про права трансгендерів, який був вписаний в закон в 2013 році.

У 2016 році вона стала першим трансгендером, яка виступила на національному конгресі великої партії, коли вийшла на сцену Демократичного національного конгресу.

“Яке б повідомлення не було надіслане сьогодні ввечері до ЛГБТК спільноти, це повідомлення надіслано не мною, а виборцями. Я думаю, що це найважливіше для мене і всіх нас пам'ятати". - сказала пані Макбрайд.

Нагадаємо, етнічна українка і кандидатка від партії республіканців Вікторія Спартц перемогла на виборах в 5 окрузі штату Індіана. Вона стала стала конгрессвумен Палати представників.

Вийти в ефір
30.11