Останні новини

Трамваї на відпочинку: на Фонтані автомобіль перекрив рух громадського транспорту

Одеситам доведеться пересісти на маршрутки та таксі.

На 4 станції Великого Фонтану через поломку автомобіль перекрив рух трамваїв. На цьому місці вже утворився цілий ланцюжок з вагонів громадського транспорту. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал “Одесса как она есть”. 

Читайте також: Навіщо Одесі 50-метровий Odissey max і де в Європі використовують аналоги

Дорогу перекрила автівка сріблястого кольору, і можна побачити, як чоловік намагається полагодити щось під капотом. Він встав просто на трамвайних рейках, і здогадатися хоча б зрушити своє авто власноруч не зміг. 

Також водій міг би викликати евакуатор, для того щоб прибрати свого “залізного коня” з шляху громадського транспорту. Його відвезли б до СТО, аби спеціалісти могли розібратись в чому причина поломки. 

І поки водії трамваїв мають час відпочити, одесити, позбавлені можливості скористатися рейковим транспортом, пересядуть на таксі та маршрутки. Це одразу збільшить напругу на транспортну інфраструктуру міста та утворить нові затори. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05