Останні новини

Тісна прем’єра: в Одесі відбувся виступ з польською п’єсою “Емігранти”

В Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василька відбулась прем’єра легендарної п’єси “Емігранти”. Трагедія двох самотніх чоловіків сталася на невеликій “Сцені 38”.

Про це повідомляють організатори на своїй Facebook сторінці.

“Емігранти” - це спектакль на двох. За історією у кожного з них є мрія. Однак, швидше за слід мрії - звичка мріяти, щоб надавати сенс життю. Вони живуть разом вже не перший місяць, а може й рік, а кожен намагається стати кращим за рахунок іншого. 

У п’єсі розповідається про роботягу та інтелігента. Перший в останнього краде їжу, шкарпетки, а ще живе у нього у підвалі. Тому інтелігент дає волю всьому своєму сарказму і бажанням маніпулювати, справити враження, бути вище і розумніше - хоча б одну людину.

У якийсь момент один з героїв накриває стіл і на глядачів. Правда, частування дуже різке - коньяк, а на закуску - лимон на серветці.

0:Тісна прем’єра: в Одесі відбувся виступ з польською п’єсою “Емігранти”

Фото: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька

“А тих, хто ще не встиг подивитися прем'єру, чекаємо на "Емігрантах" уже в грудні!” - пишуть організатори.

Зазначимо, що одна з найвідоміших п'єс польської драматургії і світового театру написана в 1972 році. Вона досі є актуальною та відповідає на злободенні питання, що нас оточують.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
02.12