Останні новини

Тетяна Плачкова у студії Оdesa Live: "Через низьку явку мера вибирають 20% одеситів"

У студію Оdesa Live навідалася народна депутатка України Тетяна Плачкова. Вона поділилася своєю думкою з приводу місцевих виборів.

Про це повідомляє Оdesa Live.

За її словами, депутати партії "Опозиційна платформа - За життя" покажуть себе гідно, тим більше, якщо буде монобільшість в міській раді.

"Це достойні люди. Будуть депутати ОПЗЖ в опозиції або в більшості - це будуть гідни предствавителі, які займаються інтересами одеситів", - коментує Плачкова.

Однак, народна депутатка зазначила, що монобільшість в Парламенті призвела до проблем на цих виборах.

"Цей "турбо" режим дозволив заміну главивиборчої комісії і визнання виборів з явкою в 20 %. Є дуже багато питань до самого цього поняття", - уточнює Тетяна Плачкова

Також, на думку депутатки України, це дає можливість владі не слухати опозицію і це дуже погано для країни в цілому.

Комі того, Плачкова зазначила. що низька явка в цьому році пов'язана з невиправданою надією на виборах президента.

"У людей немає виправданих очікувань. Вони не розуміють і не бачать сенсу йти голосувати. За півтора року нічого в кращу сторону не змінилося. На даний момент, завдяки новому Виборчому Кодексу, 20% одеситів вибирають мера", - пояснює Тетяна Плачкова.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/QB2srLYlkuM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Одесі на виборчих дільницях випадки одночасного голосування зафіксували щонайменше на двох дільницях. Перша, за словами спостерігача ОПОРИ, на ДВК №511098, що по вулиці Львівській, 15. Там декілька членів комісії рахували бюлетені одночасно.

Вийти в ефір
04.12