Останні новини

Тетяна Плачкова: “Кредити, що бере мерія - це гроші на передвиборчу кампанію”

Одеса зайняла перше місце по кількості кредитів, які взяла міська рада. Народна депутатка Тетяна Плачкова розповіла в ефірі Odesa Live, чим черговий кредит може обернутися для міста.

Про це повідомляє Odesa Live.

Тетяна особисто неодноразово закликала одеситів та депутатів переглянути фінрозподіл і відзвітувати перед населенням.

"Питання кредитів розглядалося на сесіях неодноразово, причому без узгодження Мінфіну. Я та інші члени ОПЗЖ голосували “проти” нового кредитування. Більш, ніж зрозуміло, що кредити, які мерія бере сьогодні - це кредити на передвиборчу кампанію. Економічних підстав я не побачила", - сказала Тетяна.

У одеситів часто виникає питання: "А куди діваються кошти міського бюджету?", але відповіді на нього немає. А скоро з'явиться ще одне питання: "Чому ми повинні спонсорувати передвиборчу кампанію?".

"Це борг, який ляже на плечі всіх одеситів, можна сказати, вже ліг. На мою думку, точніше скажуть економісти, цифра буде більше 3000 грн з кожного соціально активної людини (не беремо до уваги пенсіонерів). Виходячи з тих даних, які є у мене, я не розумію як в 2021-2022 році фінуправління буде розраховуватися з усіма борговими зобов'язаннями, які зараз лежать на плечах всіх одеситів. Сьогоднішній міська рада систематично не діє в інтересах одеситів", - відповіла народна депутатка.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/sWyu2cXgGJQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, директорка БФ “Корпорація монстрів” та відома активістка Катерина Ножевнікова висловила свою думку в ефірі Odesa Live стосовно ситуації з COVID-19 в Одесі. Імітація нормального життя та заперечення хвороби зі сторони міської ради оборює її.

Вийти в ефір