Останні новини

Територію області поділять на вісім районних підрозділів: на Одещині повністю реформуватимуть структуру поліції

По одному на кожен район і два - на центральний, Одеський район.

Територію області поділять на вісім районних підрозділів. По одному на кожен район і два - на центральний, Одеський район.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на "Таймер".

Райуправління № 1 буде відповідати за територію самої Одеси. По суті, це буде відроджене під новою назвою міське управління МВС, ліквідоване в ході реформи 2014-2015 років. Очолить його, як ми вже писали раніше, Олександр Коцар - найближчий соратник глави управління поліції в Одеській області Олега Беха, який приїхав з ним з Харкова у 2019.

У складі міського райуправління поліції створюють п'ять відділів і три відділення. Відділ № 1 буде відповідати за територію Малиновського і частково Київського районів Одеси, № 2 - за центральну частину міста, № 3 - за Суворовський район, № 4 - за житловий масив Таїрова та околиці (створюється на базі Таїровського відділу поліції, раніше входив до складу Київського райвідділу), відділ № 5 формується на базі колишнього Шевченківського відділу і буде відповідати за Фонтан. Що ж стосується відділень, то відділення № 1 буде відповідати за «ближню» Молдаванку (створюється на базі колишнього Порто-Франківського відділу поліції), № 2 - за Слобідку і Пересип (створюється на базі Хаджибейського відділу поліції), відділення № 3 - візьме на себе «далеку» Молдаванку (створюється на базі Хмельницького відділу поліції).

Райуправління № 2 Одеського району відповідатиме за позаміські території Одеського району. На його території створять два відділи: «північний», начальство якого буде сидіти в Комінтернівському (Доброславом) і «південний» в Іллічівську (Чорноморську). Крім того, тут створять два відділення (з центрами в Овідіополі та Усатове) а також два сектори поліцейської діяльності (аналоги колишніх міськвідділів) в Іллічівську та Южному.

Що ж до решти території області, то тут на кожен новий район припадає однойменний відділ поліції, а в складі них виділятимуть відділення поліції, приблизно відповідні старому адміністративно-територіальним поділом. Наприклад, в складі Білгород-Дністровського відділу будуть відділення в Сараті й Татарбунарах, а в складі Роздільнянського - відділення у Великій Михайлівці та Фрунзівці.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok