Останні новини

Терезам нові можливості, а Рибам ніякого моря: гороскоп на 28 вересня

Щоб побудувати життя за порадами зірок, ми рекомендуємо вам прислухатись до нашого найточнішого у світі гороскопа. Нам допоміг його скласти маг священного каменю із Житомира.

Овен 

Зірки радять Овнам не опинятися під впливом інших людей і прислухатися до себе. При цьому день зажадає від вас обережності і пильності. Не варто бути надто балакучими, щоб не поширити свої секрети. Приготуйтеся вирішувати важкі питання.

Телець 

Сьогоднішні переговори для Тельців пройдуть успішно, з'явиться шанс відправитися з партнером в невелику подорож. Одиноким представникам знака поїздка подарує можливість зустріти свою любов. День буде вдалим, щоб розпрощатися зі шкідливими звичками і зайнятися духовним розвитком.

Близнюки 

Близнюкам треба залишатися позитивними і концентруватися на хороших думках і планах. Важливо уникати спілкування з неприємними людьми і бути обережними в галасливих компаніях, не піддавайтеся спокусам і думкам про невеликий адюльтер. Залишайтеся вірними своєму обранцеві і тілом, і душею.

Рак 

Для Раків надлишок енергії і активності може стати руйнівним. Будьте обачні, щоб не посваритися з близькими людьми. Не потрібно також зловживати довірою вашого партнера, тому що саме від нього залежить успіх ваших справ і дня в цілому.

Лев 

У Львів з'явиться можливість трохи заробити. У цьому допоможуть свіжі ідеї і ваша власна стратегія економії і капіталовкладень. Ділові зустрічі будуть надзвичайно успішними. Однак зірки радять вам не розкривати своїх планів, щоб не накликати недоброзичливців.

Діва 

Вас чекає період дружніх одкровень від рідних або керівництва. Ваше оточення сьогодні оцінить ваше вміння вислухати і надати підтримку у важку хвилину. А цікавий діалог і тепла розмова вже незабаром принесе очікуваний успіх.

Терези 

Для Терезів день відкриє вікно нових можливостей, які принесуть райдужні зміни. Для тих представників знаку, хто марить кар'єрним ростом, підвернулася справжня удача. Сьогодні очікуються великі грошові надходження в справах, де результат досягався за допомогою технічних засобів.

Скорпіон 

День буде неспокійним. Можливі засмучення, пов'язані з побутом або дітьми. Позбавляйтеся від апатії і нудьги, включайтеся в роботу по дому, робіть зарядку або допомагайте рідним. Потрібно змусити себе струсити втому. Як варіант, можете спробувати викреслити нетермінові справи з розкладу.

Стрілець 

Сьогодні ви можете допускати неприємні прорахунки в роботі. Можливо, ваша інформація виявиться застарілою, що не відповідає дійсності. Ретельніше перевіряйте імена і дати. Помилка легко запобігти, якщо дати собі відпочити і перезарядитися: купити щось гране або приготувати смачну страву.

Козоріг 

Козорогам сьогодні буде супроводжувати успіх у будь-яких починаннях: робота, навчання, сім'я, особисте життя, питання здоров'я. Однак належить добряче попрацювати, щоб досягти високих результатів. Слід бути обережними при онлайн-покупках, щоб не відправити гроші шахраям.

Водолій

Водолії проявлять силу свого характеру: комунікабельність, продуктивність і увага до деталей. Якщо додати до перерахованих якостей зосередженість і рішучість - зможете впоратися з усіма викликами будинку і на роботі.

Риби 

Зірки не рекомендують вам подорожувати сьогодні і найближчим часом. Особливо це стосується поїздок на море. Останнім часом ви стаєте чудовим об'єктом для пліток, краще не давати недоброзичливцям зайвих приводів обговорювати вас. День вдалий для медитацій і заняття йогою.

Нагадаємо, кількість злочинів у кіберпросторі України зросла в 2,5 рази. У зв'язку з цим МВС почало активний набір у ряди кіберполіції

Вийти в ефір