Останні новини

Жодних фото з мавпочкою: тварин недобросовісних фотографів у центрі Одеси забиратимуть до зоопарку - міськрада

Співробітники Департаменту екології займаються цією проблемою.

Весною на вулицях Одеси знову почали працювати фотографи з екзотичними тваринами. Проте цю діяльність місцева влада визнала це неправильним. У зв’язку з цим у місті планують затримувати зловмисників, а “живий фон” - віддавати у зоопарк.

Про це розповідає Odesa Live з посиланням на коментар заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Жемана.

Читайте також: Після зими у місті багато відкритих люків - у мерії пообіцяли владнати проблему до середини квітня

 тварини

Фото: pexels.com

За словами віце-мера Дмитра Жемана, після зими у центрі міста з’явилось багато “недобросовісних” фотографів, які використовують тварин з комерційною метою. Люди підходять до перехожих й пропонують зробити світлину з незвичайним птахом на руках. Після чого вимагають з них сплату. 

Наразі місцева влада вирішила припинити діяльність вуличних фотографів, а тварин, яких вони використовували у незаконному бізнесі, віддадуть у зоопарк Одеси, де про них подбають. 

“Вже з цього тижня співробітники Департаменту екології почали активно працювати в цьому напрямку. Фотозони з живих тварин в Одесі бути не повинно”, - додає Жеман. 


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04