27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Тенісистка з Одеси повернулася до ТОП-5 світового рейтингу: вона пройшла до чвертьфіналу турніру в Римі

Перша ракетка України, одеситка Еліна Світоліна перемогла росіянку Світлану Кузнєцову на стадії 1/8 фіналу турніру в Римі. Перший сет видався досить рівним і переможницю довелося визначати на тай-брейку.

Про це повідомляє Tennis TOP Ukraine на своєму YouTube каналі.

Зустріч тривала 1 годину 56 хвилин і завершилася перемогою Еліни Світоліної з рахунком 7: 6, 6: 4.

За вихід до півфіналу турніру категорії Premier в Римі Світоліна зіграє з переможницею матчу між словенкою Полоною Херцог і чешкою Маркет Вондроушовой.

Турнір в столиці Італії завершиться 21 вересня.

Зазначимо, що Еліна Світоліна є дворазовою чемпіонкою турніру в Римі. Вона отримала перемогу у 2017 й 2018 роках.