Останні новини

Танкер Delfi: брифінг рятувальників біля місця аварії судна

19 листопада в Одесі на пляжі “Дельфін” рятувальники провели брифінг. Там співробітники ДСНС розповіли про усі подробиці роботи з сумнозвісним танкером Delfi, який лежав на мілині біля Одеського пляжу "Дельфін" 10 місяців поспіль.

Про це повідомляє Odesa Live.

“У нас є багато гарних хлопців, серед них є двоє особливих, які під час аварії судна витягали людей, я б хотів підкреслити хоча б тих людей, які 10 місяців охороняли не Delfi від людей, а людей від Delfi”, - зазначає співробітник ДСНС.

За словами рятувальників, головною проблемою цієї аварії було те, що судно лежало дуже близько до берега й до нього міг дістатися будь-хто, навіть ті люди, які не вміють плавати.

“Головне, що ми врятували людей. Під час моменту з аварією, коли Delfi перекинуло там ще були люди й після цього ми теж витягали звідти людей. Наприклад останній був випадок, коли ми діставали п’ять осіб з судна, вони хотіли влаштувати вечірку у середині Delfi”, - розповідає рятувальник.

Співробітники ДСНС зазначають, головне те, що все прибрано та ліквідовано шкідливі екологічні наслідки, залишилося тільки дослідити дно самого пляжу, оскільки там можуть буду частки нафтопродуктів, але це досить важко, тому рятувальники досі працюють над цим.

Нагадаємо, в Одесі на 16 фонтану у морі помітили "моржів", які каталися на серфінгу. Попри низьку температуру повітря, а це всього 5-6 градусів тепла, серфінгисти-екстримали полізли у воду в гідрокостюмах.

Вийти в ефір
27.11