Останні новини

Таксисти на стежці війни: в Одесі відбудеться мітинг перевізників

Таксисти вимагають від операторів підвищити тарифи на перевезення.

Одеські таксисти пішли в наступ на своїх операторів, тому сьогодні, 22 лютого, о 18:00 вони планують оголосити страйк на залізничному вокзалі і не брати замовлень протягом 2-3 годин. Вони вимагають підвищити тарифи на перевезення, оскільки зросла ціна пального. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал Одесса как она есть.

Читайте також: В Одеській області чоловік відібрав автомобіль у таксиста через неможливість сплатити за послугу

Сьогодні ввечері одеситів очікує справжній транспортний колапс. Таксисти закликають своїх колег з усіх служб відмовитися від замовлень і оголосити страйк операторам. В акції можуть взяти участь водії будь-якої служби таксі. 

На думку перевізників, ціна замовлень не відповідає вартості пального та різних витратних матеріалів. Вони вимагають від служб підвищити ціни. 

Чи призведуть такі дії до скорочення кількості замовлень не відомо. Можливо люди, які звикли до користування послугами таксі у першу половину дня і справді можуть замислитися пересісти на маршрутки, тролейбуси та трамваї. Звісно, тоді навантаження на систему громадського транспорту збільшиться. 

Однак нічний час для перевезень повністю монополізували таксисти. Тому тим людям, які звикли користуватися послугами перевізників у темну пору доби, доведеться лиш змиритися.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!