Останні новини

Такого на Одещині ще не було: в Сараті збудують надсучасний туристичний центр

Цей заклад має стати подарунком місту на юбілей.

До 200-річчя Сарати в місті планують звести перший в Бессарабії регіональний туристично-інформаційний центр. Проєкт закладу вже розробили і презентували, він став переможцем конкурсу при Міністерстві розвитку громад та територій України і може отримати 18,5 мільйонів гривень з держбюджету.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської ОДА

Читайте також: Туризм у світі відновиться не раніше 2023 року – ООН

Центр планують розмістити на двох гектарах землі, з них 0,5 га залишать в резерві під будівництво готелю або ресторану. Таку можливість передбачили для приватних інвесторів. 

Туристичний центр.jpeg

Фото: Одеська ОДА

На території центру буде знаходитися сервісна служба, яка буде інформувати туристів про пам’ятки та екскурсійні маршрути Бессарабії. Також будуть продаватися крафтове вино, сири, м’ясо-молочна продукція виробників Одещини. Крім того, організують сувенірний відділ та кафе. 

Центр.png

Фото: Одеська ОДА

На другому поверсі центру розмістять конференц-зал, також в проекті передбачено зведення амфітеатру на 300 місць для проведення конференцій та фестивалів. 

Ще одним пунктом проєкту є облаштування центру в Старосіллі Петропавловської громади. На це піде 1,5 мільйонів гривень з запланованих 18,5. Зазначається, що неподалік від цього місця знаходиться центр етнографічного, сільського зеленого туризму “Фрумушика-Нова”. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05