Останні новини

Такі об'єкти є і в Одесі: президентка Майя Санду обговорила з Зеленським ситуацію з молдавськими державними спорудами

Такі об'єкти є і в Одесі.

Під час візиту в Україну президентка Молдови Майя Санду обговорила з українським колегою Володимиром Зеленським ситуацію з проблемними молдавськими державними об'єктами, розташованими в Україні. Такі об'єкти є і в Одесі.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “УСИ”.

“Я попросила допомогти в розслідуванні справ з майном Молдови в Україні. Йдеться про кар'єри, санаторії, посольства. Зеленський пообіцяв, що правоохоронні органи України проведуть розслідування”, - розповіла Майя Санду.

Зазначимо, в Одесі досі не вирішена доля санаторію "Молдова", ділянка під яким у вересні 2018 року міськрада передала приватній компанії на 20 років. Таке рішення міська влада пояснила тим, що місто не отримує орендну плату за землю і зазнає збитків. Після цього почався судовий розгляд. У грудні 2019 року Господарський суд Одеської області відмовив у позові Державної канцелярії Республіки Молдова про повернення санаторію в держвласність. У лютому 2020 року будівлі санаторію виставили на аукціон, хоча суди тривають. Навесні розгляд позову Держканцелярії Молдови відклали через карантин.

Також, що в грудні 2020 року генпрокуратура Молдови почала кримінальну справу про спробу незаконно приватизувати будівлю консульства цієї країни на Посмітного. 2/2-б

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok