Останні новини

Свято щедрості: Облрада компенсує підприємцям Одещини 50% на кредити з розвитку бізнесу

Максимальна сума не має перевищувати 7 мільйонів гривень, а термін - 5 років.

19 лютого на позачерговій сесії Одеської обласної ради депутати підтримали рішення компенсувати підприємцям 50% витрат на відсотки по кредитах, які були оформлені на розвиток бізнесу. Це буде профінансовано за рахунок обласного бюджету. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live з засідання Облради. 

Читайте також: Рада значно підвищила штрафи за спалювання сухої трави та лісових насаджень - скільки платитимуть порушники

Директор департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов пояснив, що компенсувати гроші будуть тільки за кредити взяті на розвиток бізнесу або будівництво. Максимальна сума не має перевищувати 7 мільйонів гривень, а термін - 5 років. 

Так, облрада обіцяє відшкодувати підприємцям половину відсоткової ставки за кредитами, але не більше 10% річних в гривні і не більше 5% річних в доларах.

Нагадаємо: 

  • Під час чергового засідання депутатів Одеської обласної ради, 19 лютого, спалахнула чергова сварка. Її причиною стало призначення директора Красносільського будинку-інтернату.
  • У п’ятницю, 19 лютого, в Одесі відбулось засідання обласної ради, на якому створили нову групу з семи депутаток. “Рівні можливості” очолила уповноважена з “Євросолідарності” Юлія Чухало. Поки невідомо, з якою метою з'явилось нове об'єднання.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!