Останні новини

Світовий банк виділить Україні 2,5 мільярда гривень на боротьбу з COVID-19

Уряд вже погодив запропоновану МОЗ угоду про позику в межах проєкту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку, який входить до структури Світового банку, надасть Україні 2,5 мільярда гривень на боротьбу з COVID-19. Вони розраховані на закупівлю вакцин.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг МОЗ.

Читайте також: Кількість госпіталізацій росте - ситуація з заповненістю ліжок із киснем у Києві, Одесі та ще у 5 областях критична

Як зазначила заступниця глави МОЗ Світлана Шаталова, документ передбачає близько 840 мільйонів гривень на закупівлю вакцини проти COVID-19. Також у додатковій угоді йдеться про її логістику та обладнання для зберігання, холодових ланцюгів та тренінгів для з утилізації відходів.

Зокрема МОЗ має закупити нові установки для заміни чинних холодильників у мобільних пунктах вакцинації та секвенування штамів походження вірусу. Також близько 900 мільйонів грн отримає загальний фонд держбюджету “за виконання DLI-показників”.


Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05