Останні новини

Супергерої Odesa Live вже на вулицях міста: хто 21 лютого відвідає музей та буде знайомитися з дівчатами

Дізнайтеся, де можна зустріти Супергероїв Odesa Live.

Сьогодні неділя, 21 лютого, а отже Супергерої Odesa Live знову вийдуть на вулиці міста, для того щоб врятувати одеситів від поганого настрою та разом навчитись чомусь новому. Цього разу на телеекранах нас порадують Міс Абстракція, Пан Ковдра, Мсьє Фанстастик та Пікап майстер. 

Слідкувати за нашими Супергероями ви можете в ефірі Odesa Live

Читайте також: Гороскоп на 21 лютого: Козерогам - душевної рівноваги, Ракам - творчості

Супергерої сьогодні підготували для вас багато цікавого. Ви зможете разом з Міс Абстракцією відвідати Музей західного і східного мистецтва та взяти участь у гонках машинок на пульті управління. 

Пікап майстер познайомиться з дівчатами застосовуючи прийом з фільму та відвідає швидкісне побачення, поки Мсьє Фантастик шукає найсмачніший торт. 

Знайти наших Супергероїв ви зможете у наступних місцях: 

  • Музей західного і східного мистецтва
  • Канатна 124 
  • Парк Перемоги 
  • Ресторан " Онегін " - Пушкінська, 8.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/05S9DpJuAh8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!