Останні новини

Судитися не можна, заплатити: міністр юстиції розповів, чи можна оскаржити штраф за не носіння маски

Громадяни, яким випишуть штраф за не одягнуті маски, зможуть оскаржити його в суді. Однак судитися вийде дорожче, ніж заплатити штраф". 

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв'ю Фактам.

"Порушення просте: людина знаходиться в громадському місці, у нього маска не на обличчі, не закриває рот і ніс - плати штраф. Що ж тут оскаржувати? Судитися набагато дорожче, ніж сплатити штраф", - заявив Міністр Юстиції, Відповідаючи на питання про те, чи можна буде оскаржити штраф в суді.

За його словами, в суді буде працювати той же принцип, що і під час безлічі інших порушень, які не можуть бути зафіксовані інакше, ніж на підставі показань самого поліцейського. 

"По-друге, не варто забувати - у патрульних є нагрудна камера , яка фіксує все, що відбувається поруч. Не думаю, що будуть проблеми з доказами", - пояснив Малюська.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". Його Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року. Згідно прийнятого документу відтепер за відсутність у громадських місцях маски, українців штрафуватимуть від 170 до 255 гривень.

Вийти в ефір
30.11