Останні новини

Страх розвіяв сумніви: в Одесі планують вакцинувати майже 500 медиків, які раніше відмовлялись

У місті відкрито 46 спеціальних пунктів для отримання препарату проти коронавірусу.

В Одесі почали повторно робити щеплення медичним працівникам, які коливались, чи треба робити вакцинацію. За наступний тиждень у місті майже 500 лікарів отримають препарат у спеціальних пунктах.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеського обласного центру громадського здоров’я у Facebook.

Читайте також: В Україну надійшла вакцина Sinovac - Віктор Ляшко розповів, хто перший отримає щеплення

вакцина

Фото: pexels.com

За словами генеральної директорки КНП “Одеський обласний центр громадського здоров’я” Оксани Денисенко, з 29 березня мобільні бригади почнуть повторно виїжджати на вакцинацію медичних працівників. Також лікарі, які вирішили все ж робити щеплення, зможуть отримати препарат у спеціальних пунктах.

"Певна кількість працівників медзакладів коливаються, чи робити щеплення. Наразі вони поступово виявляють бажання, бо на своїх очах бачать, яка заповненість ліжок та яка смертність. Відповідно, ці страхи більше розвіюють сумніви", – зазначила Оксана Денисенко.

Вакцина от Ковида.jpg

Фото: pexels.com

Директорка центру також зазначила, що на пунктах вже провакцинували 660 людей, мобільні бригади зробили 4870 щеплень. Першочергово мають право на вакцинацію працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також соціальні працівники та люди віком понад 80 років.

"У нас затверджено 46 пунктів щеплення. На минулому тижні почали працювати 20 пунктів щеплення і 24 березня - ще 12", – додала Денисенко.

Департамент охорони здоров’я ОДА звертається до медичних працівників з проханням серйозно поставитись до вакцинації та все ж отримати щеплення. 

"Ті хто не провакинувалися в інфекційній лікарні 25 лютого, сьогодні вони хворі. І це не лише в інфекційній лікарні, а й по районам", – наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04