Останні новини

Стендова стрільба: одеські спортсмени тричі піднялися на п’єдестал Кубку України

У Львові відбувся Кубок України зі стендової стрільби. Там одеські спортсмени завоювали 3 медалі, 1 золоту та 2 - срібні.

Про таке повідомили національному олімпійському комітеті України в Одеській області.

За їхньою інформацією, переможницею змагань на круглому стенді стала Вероніка Мільчева, яка випередила ще одну одеську спортсменку Вікторію Науменко на 5 очок: 154 (106+48) проти 149-ти (104+45) за підсумком кваліфікації та фінальної частини.

Срібним призером змагань серед чоловіків став Іван Лоік – 164 очки (113+51), який лише одну мішень програв місцевому спортсмену Андрію Кобзаруку – 165 (113+52).

Всі ці одеські спортсмени представляють Одеську обласну організацію ФСТ "Колос" і тренуються у олімпійського чемпіона Миколи Мільчева в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині. Саме в цій локації, 20-22 листопада, відбудеться заключний старт року – фінал Кубку України.

7.jpgфото: noc-odessa

Нагадаємо, у Київському районі Одеси на перетині проспекту Небесної Сотні та вулиці Шкільний аеродром мають намір відремонтувати і відновити скейт-майданчик для катання на скейтах, роликах, самокатах та ВМХ-велосипедах загальною площею 2 тисячі м.кв. А ще - у зимовий час заливатимуть каток та облаштують тренажерами "Воркаут". Саме такі види розваг і заняття спортом останнім часом набирають популярність серед молоді міста.