Останні новини

Статистика не сходиться, а обмеження ігнорують: Одесу планують перевірити на дотримання “червоної” зони - Ляшко

Офіційна кількість хворих у МОЗ та інформація щодо випадків від громадських організації різна.

З 23 березня в Одесі та області запроваджено посиленні карантинні обмеження. Проте у Верховній Раді вважають, що у місті ігнорують “червону” зону, а цифри хворих не збігаються. Тож, можливо, у Південну Пальміру буде відправлено урядову перевірку.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Верховної Ради України.

Читайте також: В Україні оновили карантинне зонування. Одеська область залишилась “червоною" - МОЗ

ковід

Фото: pexels.com

У середу, 31 березня, комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та страхування провів відеоконференцію, на якій було обговорено стан Одеської області в умовах карантину, а також здійснення протиепідемічних заходів та вакцинації проти COVID-19.

За словами Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, Одеська область одна із небагатьох областей, яка не виконала поставлені Урядом завдання і не перепрофілювала для лікування хворих на COVID-19 всю кількість ліжкомісць, які були передбачені.

“Зокрема, з 4233 ліжок, які повинні були бути в Одеській області, було перепрофільовано тільки 3839. Якщо подивимось на забезпечення киснем, то з 3300, які були поставлені Одеській області для забезпечення 80% киснем за рахунок коштів, які передавались за субвенцією Урядом, було забезпечено тільки 2741”, - розповів Віктор Ляшко. 

вр.png

Фото: ВР

Також він додав, що статистика, яка офіційно передавалась у МОЗ про кількість ліжок, зайнятих пацієнтами з коронавірусної інфекцію та підключених до кисню, не сходиться з інформацією, яка надходила від хворих й громадських організації. За підсумками засідання комітет вирішив звернутися з Кабміну з проханням організувати термінову перевірку дотримання карантину в Одеській області та вжити заходів у разі виявлення порушень. У зв’язку з цим у місті планують терміново провести виїзне засідання Комітету. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04