Останні новини

Старий Новий рік: перелік фільмів для святкового настрою одеситів

Odesa Live створила перелік фільмів про Новий Рік напередодні Щедрого вечора

З 13 на 14 січня в Україні прийнято святкувати Старий Новий рік. У цю ніч раніше люди виходили ворожити та колядувати, але наразі через негоду актуальніше залишитись вдома, зробити какао та подивитись затишне новорічне кіно під час того, як за вікном йде пухнастий сніг. 

Тож Odesa Live пропонує Вам кілька варіантів прекрасних фільмів з новорічною тематикою, щоб гідно провести святкові гуляння.новий рік.webp

  • “Старий Новий рік” (1980 рік)

Ніде, крім пострадянських країн, не святкують Новий Рік двічі. У нещодавно заселеній багатоповерхівці, в сусідніх квартирах, дві великі родини, пролетаря Себейкіна (Невинний) і інтелігента Полуорлова (Калягін), відзначають народне свято по-радянськи - з палкими дебатами на кухні і бурхливим потоком міцних напоїв. Зростання непорозуміння між подружжям в обох осередках суспільства призводить до того, що чоловіча частина йде "продовжувати" святкування у лазню. Чи зможуть вони пізнати сенс життя та повернутись до родин?


  • “200 цигарок” (1999 рік)

У 1981 році молоді люди святкували Новий рік з шиком і блиском. У фільмі кілька сюжетів, один випливає з іншого. Картина більше схожа на душевну застільну бесіду з байками і анекдотами. Сюжет зав'язаний навколо новорічної вечірки, на яку кожен з героїв намагається потрапити.

  • “Любіть Куперів” (2015 рік)

Шарлота і Сем Купери збирають своїх дітей з їх родинами, щоб в останній раз відсвяткувати новорічні празники разом. Старші Купери вже забули, коли востаннє були щасливі у вигляді подружжя, і вирішили розлучитися відразу після гуляння. Але, як-не-як, а свято об'єднує і змушує переосмислити багато рішень.


  • “Старий Новий рік” (2011 рік) 

Життя кількох мешканців величезного мегаполісу Нью-Йорк, дивним чином переплітаються напередодні Нового року. Найяскравіші з цих персонажів це: смертельно хворий лежить в лікарні вже літня людина, секретарка, яка все таки вирішує здійснити дані собі неодноразово обіцянки, продюсер одного з найвідоміших розважальних шоу і людина для якого Новий рік просто ненависний.


  • “Реальне кохання” (2003 рік)

В Англії наступає Різдво, і починають відбуватися незвичайні речі. Деякі закохуються і розходяться, а інші все ще відчайдушно самотні і шукають для себе особливу людину. Це історія про вісім пар, які слідують покликом свого серця і демонструють справжнє кохання.


Нагадуємо: