Останні новини

Стало відомо хто представить Україну на Дитячому Євробаченні 2020

14-річний Олександр Балабанов представлятиме нашу країну на пісенному конкурсі, який відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). На Євробачення юнак поїде з піснею "Відкривай".

Переможець був визначений за результатами онлайн-голосування і голосів зіркового журі. Вони мали зробити пост підтримки у своїх соцмережах, щоб висловити думку хто на їх погляд має представляти Україну на Євробаченні.

Більшість з членів журі віддали свої голоси саме за Балабанова. Серед них — Аліна Паш, Тарас Тополя, Руслана Хазіпова, Дмитро Шуров, Тимур Мірошниченко. За результатами онлайн голосування він набрав 12,6%, поступившись Данієлі Шапочниковій, Олені Усенко та Ярославу Політову. 

Олександр народився в Донецьку. З дитинства захоплюється музикою, відвідував заняття хору вже в 4 роки. У восьмирічному віці переїхав до Києва, де і почав інтенсивно займатися естрадним вокалом, вступив до школи мистецтв. Юний музикант вільно володіє англійською, вивчає німецьку та турецьку.

Фото: Instagram @balabanovalex

Нагадаємо, на Алеї зірок біля Оперного театру відкрили нові імена видатних діячів культури та мистецтва. Є декілька несподіванок.

Теги:
Вийти в ефір