Останні новини

Стало відомо, яка стрічка відкриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Стрічкою-відкриттям ОМКФ-2020 стане комедія “Босий імператор” спільного виробництва Бельгії і Хорватії. Її автори – Пітер Бросенс та Джессіка Вудворд.

Про це повідомили організатори фестивалю на сторінці у Facebook.

Фото: Facebook ОМКФ

Стрічка продовжуватиме тему, задану у попередній роботі авторів “Король бельгійців”, яка взяла Гран-прі ОМКФ три роки тому. “Босий імператор” розповість про пригоди героя після подій у “Королі бельгійців”, коли Ніколас ІІІ зазнав вогнепального поранення в Сараєво і втратив свідомість.  Він прокинувся у санаторії на хорватському острові, що колись був відомою літньою резиденцією Тіто. Оточення короля намагається захистити його від новин про нещодавній крах їхнього королівства, що спричинив розвал Євросоюзу. До санаторію прибуває делегація з Відня, яка сповіщає, що останній король бельгійців стане першим імператором Європи.

Прем’єра стрічки відбулась у 2019 році на кінофестивалі у Торонто в секції Contemporary World Cinema. У фільмі “Босий імператор” знялись світові зірки кіно. Одну з ролей виконала дочка Чарлі Чапліна, британська та іспанська акторка Джеральдін Чаплін. А персонажа Отто Кролла втілив відомий німецький актор Удо Кір.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Приймати участь в конкурсній програмі будуть 964 стрічки, з яких було обрано 12 повнометражних фільмів. Вони суперничатимуть за Гран-прі ОМКФ та інші нагороди конкурсу.Вийти в ефір