Останні новини

Стала мамою у 70: у самки альбатроса вилупилось пташеня у США

Самка щороку повертається у заповідний парк.

У п’ятницю, 5 березня, у найстаршої самки альбатроса Мудрості вилупилось пташеня. Мудрість була окільцьована у 1956 році, а зараз знаходиться у Національному заповідники дикої природи у США.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Служби охорони рибних ресурсів і диких тварин у США.

Читайте також: У водах Нової Зеландії виявили акул, які світяться у темряві

Відомо, що Мудрість та її партнер Акікамаї щороку повертаються до парку аби зробити гніздо і висиджувати одне пташеня. Вони є моногамними птахами, але можуть знайти нову пару за необхідністю. За словами вчених, 70-річна самка вже мала інших партнерів до того, як зустріти Акікамаї.

"Як правило, альбатроси не відкладають яєць щороку, і коли вони це роблять, вони відкладають лише одне яйце. Кожне пташеня, яке досягло дорослого віку, має значення для майбутнього популяції альбатросів“,- повідомлено на сайті Служби охорони диких тварин США.

птах..jpg

Фото: USFWS

Також вчені розповідають, що за життя Мудрість вивела 30-36 пташенят, а може й більше. За її поверненням кожний рік спостерігають майже всі працівники заповіднику. 

“Щороку, коли Мудрість повертається, ми дізнаємось більше про те, як довго можуть жити морські птахи і вирощувати пташеня. Її повернення не тільки надихає любителів птахів скрізь, але допомагає нам краще зрозуміти, як ми можемо захистити цих витончених морських птахів та середовище існування, яке їм потрібно, щоб вижити в майбутньому”, - сказав працівник заповідника Флінт.

птах.jpg

Фото: USFWS

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04