Останні новини

Стаканчики, трубочки й пиріжки: McDonald’s презентував новий дизайн паковання. Відео

Всесвітньо відома компанія McDonald’s презентувала новий дизайн паковання страв. Американська корпорація щороку продовжує радувати своїх клієнтів то бургерами за новим рецептом та напоями, то, як зараз, - дизайном. McDonald’s вирішив оновити його відійшовши від великих назв на пакованні до яскравих малюнків.

Про це повідомляє компанія на своєму YouTube-каналі.

У ролику представили нове оформлення тих позицій, які найчастіше замовляють. Серед них - Гамбургер, Дабл чизбургер, Роял чизбургер, Біг-Мак та Філе-о-фіш. Новий дизайн не обійшов і солодкі позиції, як Яблучний пиріжок, МакМафін, а також стаканчики з напоями. 

Як і раніше, деякі зі страв подаватимуть у картонних коробках, а деякі — в обгортці. Крім того, змінили дизайн трубочок, які відтепер отримують спеціальні ковпачки, що дозволятимуть швидко зняти обгортку.

McDonald’s планує поступово оновити паковання в усіх ресторанах. Однак невідомо, коли це станеться в українських закладах.

“Нам така інформація ще не надходила, але не можу її виключати”, - каже українська працівниця гарячої лінії McDonald’s.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/CB06KJLFK54" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Теги:
Вийти в ефір
29.11