Останні новини

США відправили патрульний катер Hamilton у Чорне море

Фрегат раніше провів спільно навчання з ракетним есмінцем "Рузвельт".

У вівторок, 27 квітня, через протоки Босфор та Дарданеллі у Чорне море йде американський бойовий корабель Hamilton. Військовий фрегат зможе допомогти забезпечити безпеку торгового судноплавства та контроль над “морською” загрозою в Україні.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу 6-го флоту ВМС США у Twitter.

Читайте також: США запровадили нові санкції проти Росії

фрегат..jpg

Фото: U.S. 6th Fleet

Фрегат Hamilton - це океанський патрульний корабель, який ввели у дію у 2014 році. Його водотоннажність 4700 тонн, довжина 127 метрів, ширина 16 метрів, осадка до 6,9 метрів, може розвивати швидкість понад 28 вузлів. Екіпаж 111 осіб, в тому числі 15 офіцерів. Ударного ракетного противокорабельного озброєння і зенітно-ракетних комплексів дальнього або середнього радіусу дії на ньому. Але є 57-мм артилерійська установка, різні системи радарів і радіоелектронної боротьби, вертоліт МН-65 "Дельфін", а також два безпілотника класу VUAV.

"USCGC Hamilton (з берегової охорони США - ред.) почав перехід в північному напрямку до Чорного моря після роботи з USS Roosevelt з військово-морського флоту США в Егейському морі. Hamilton буде працювати з союзниками і партнерами по НАТО в регіоні", - вказується в повідомленні у Twitter.

фрегат.JPG

Фото: U.S. 6th Fleet

І ось, у вівторок, 27 квітня, цей патрульний катер берегової охорони направився до Чорного моря. А перед початком свого шляху фрегат провів спільні навчання з ракетним есмінцем ВМФ США “Рузвельт”. Наразі він рухається протокою Дарданеллі, а пізно ввечері він пройду Босфор та потрапить у море між Європою та Західною Азією.

"Робота з "Рузвельтом" показує, що берегова охорона, морська піхота і флот є єдиною військово-морську службу, покликану підтримувати міжнародний порядок в морській сфері. Ці спільні операції покращують наші можливості щодо забезпечення безпеки на морі і підвищують нашу готовність до виконання найважливіших місій мирного часу" - заявив командир "Гамільтона" Тімоті Кронін, слова якого опубліковані на сторінці 6-го флоту ВМФ США.

фрегат

Фото: U.S. 6th Fleet

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05