Останні новини

Справу Стерненка розглядатимуть в Приморському суді Одеси

Верховний Суд залишив розгляд справи щодо Сергія Стерненка в Приморському суді Одеси. Там активіста судять за умисне вбивство та хуліганство. 

Про це активіст повідомив у своєму Телеграм каналі.

“Справу проти мене залишають в Одесі. Повного тексту рішення немає. Верховний суд залишив моє судилище там, де всім керує замовник нападів на мене. Там, де на мене напали прямо перед першим же засіданням”, - зазначив активіст.

Раніше Сергію Стерненку оголосили підозру у вчиненні злочинів за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

24 травня 2018 року  двоє зловмисників напали на Стерненка та його дівчину. Відбиваючись, активіст смертельно поранив одного з них ножем у живіт. Ножові поранення були й в самого Стерненка та у другого нападника, якого поліція невдовзі затримала, але відпустила, надавши йому статус свідка, а пізніше - державну охорону.

Нагадаємо, що раніше прокурори Іллічівської місцевої прокуратури підтримували обвинувачення у суді стосовно трьох іноземців, які скоїли пограбування та жорстоке вбивство заручника.Вироком суду трьох громадян Узбекистану визнано винними у вбивстві, захопленні заручника та пограбуванні, усіх трьох злочинців засуджено до 15 років позбавлення воліВийти в ефір