Останні новини

Справа Стерненка: в Одеському апеляційному суді розпочалося засідання

Суддя дозволила ЗМІ фото- і відеофіксацію процесу, але заборонила стрім.

В Одеському апеляційному суді розпочалося засідання щодо скасування запобіжного заходу Сергію Стерненку та Руслану Демчуку. На початку суддя Кадегроб дозволила випустити активістів з клітки, щоб вони мали змогу ефективно брати участь у процесі.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook Сергія Стерненко

Читайте також: Акція на підтримку Сергія Стерненка закінчилася одним затриманим і сутичками під відділенням поліції

Захисники заявили клопотання про ведення онлайн-трансляції. Суддя задовольнила його частково - дозволила проводити тільки фото- і відеофіксацію засідання представникам ЗМІ, але заборонила стрім, оскільки вважає, що “зарано висвітлювати цю частину процесу”

У повідомленні зазначено, що сьогодні у суді присутні народні депутати 3 фракцій, які готові брати засуджених на поруки. Прихильники Стерненка наголосили, що сьогодні, 9 квітня, не заплановано жодних акцій під будівлею суду, оскільки вони не хочуть, обвинувачень у “тиску фаєром”.

“Покажіть нам правосуддя. Адже за законом утримувати Стерненка і Демчука в СІЗО на час розгляду апеляції - це виконувати свавільне рішення судді Приморського суду Попревича та порушувати Конституцію України”, - йдеться у повідомленні. 

Стерненко суд.jpg

Фото: Facebook Сергій Стерненко

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04