ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Справа на 146 мільйонів: в Одесі завершили досудове розслідування щодо посадових осіб міськради

Прокурори САП завершили досудове розслідування стосовно посадових осіб Одеської міськради та засновника приватної компанії, причетної до кримінальної схеми. Їх звинувачують у завданні шкоди місту понад 146 мільйонів гривень при покупці будинків і споруд ТОВ Авіакомпанія “Одеса”. 

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на своїй сторінці у Facebook. 

“Відсьогодні матеріали кримінального провадження відкриті для підозрюваних і їх захисників. При розгляді обвинувальний акт буде пропущений в ВАКС для розгляду по факту”, - пишуть у пресслужбі. 

Зазначимо, у рамках досудового розслідування встановлено, що у 2016 році Одеська міськрада викупила у приватної компанії нежитлові споруди загальною площею понад 6 тисяч кв. м. Вони розташовувались на близько 150 га землі, а їх придбали з метою розширення території для поховань на кладовищі "Західне". За результатами оцінки було визначено ціну нерухомості – понад 146 мільйонів гривень. Однак експертиза встановила, що то її реально ціна сягала лише близько 16 мільйонів гривень. 

“Дії директора департаменту комунальної власності Одеської міськради, голови постійної комісії та керівника юридичного департаменту Одеської міськради кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Керівнику та засновнику комерційної структури інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України”, - зауважило відомство.

Також про підозру повідомлено керівнику і засновнику однієї з комерційних компаній, яка була використана для маскування їх злочинного походження (ч. 3 ст. 209 КК України) та оцінювачу майна (ч. 1 ст. 366 КК України).

Нагадаємо, відзначивши у березні 86-річчя Михайло Жванецький вирішив припинити виступи перед публікою через свій вік, а також ліквідував статус індивідуального підприємця. Він продовжить співпрацювати з журналом “Вогник” у якості письменника. 

Вийти в ефір