Останні новини

Справа меморіального комплексу: Мінкульт відреагував на обшуки в Музеї Революції гідності

У Міністерстві культури здивовані обшуками, які відбулися в музеї Революції Гідності напередодні Дня гідності і свободи. Там зазначили, що працівники музею надають повне сприяння слідству.

Про таке повідомили у пресслужбі відомства. 

Підставою для відкриття справи і проведення обшуків став договір про виконання будівельних робіт меморіального комплексу. Зокрема, про підприємство-підрядника, яке підозрюється у тому, що з 2018 року здійснювало взаємовідносини з суб’єктами господарювання з ознаками фіктивності. Водночас, у відомстві закликали правоохоронців розслідувати справу максимально відкрито. 

"Викликає деякий подив проведення слідчих дій в Національному музеї Революції Гідності напередодні Дня Гідності і свободи, особливо з урахуванням того, що рішення суду про проведення обшуку було прийняте ще 2 листопада 2020 року. Міністерство культури і інформаційної політики закликає утриматися від емоційних висловів і  політичних спекуляцій на темі Революції Гідності", - йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, Музей перерахував підрядчикові 111,6 млн грн. на будівництво, яке повинне було завершитися в серпні 2019 року, але нічого зроблено не було, а більше 100 млн зникло. Через це, керівництво музею і фірми підозрюють в зловживаннях.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12