Останні новини

Спорткомплекс "Олімпієць": на ремонт вже витратили 40 мільйонів гривень

За останні кілька років  реконструкцію спортивного комплексу "Олімпієць" були виділені понад 40 мільйонів гривень. При необхідності в ньому розвернуть

мобільний госпіталь для пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомляє Таймер.

Як розповів в. о. голови місцевої облдержадміністрації В'ячеслав Овечкін, спорткомплекс як і раніше розглядається в якості одного з варіантів майбутнього госпіталю для пацієнтів з COVID-19.

"У нього є багато недоліків. Як і у морвокзалу. Ми про них повідомили в міністерство охорони здоров'я. Я відвідував цей спорткомплекс пару тижнів тому. Там вже повністю замінили систему кондиціонування і провели цілий ряд інших робіт. Ми цей об'єкт бачимо як потенційний варіант якщо буде потреба. Сподіваюся, що якщо ми підійдемо до питання розгортання госпіталю, приїдуть фахівці з Києва, і ми колегіально - на додаток до наших комісійних виїздів - зможемо оглянути і вирішити", - зазначив Овечкін.

За його словами, в області немає жодного об'єкта де все було б нормально.

"Я вам скажу, що ні на одному об'єкті області немає такого, щоб було все нормально. Немає такого об'єкта, який би ідеально підходив ... Я вважаю, що за умови невеликого додаткового фінансування, якого вимагають і" Олімпієць " , і морвокзал, якщо там розгортати госпіталь, він підходить. Хоча б тому, що там є плоска поверхня, досить велика площа, більш-менш достатній рівень опалення і вентиляція. У ремонт одеського "Олімпійця" вже вклали 40 мільйонів", - розповів тимчасовий губернатор.

Також він зазначив, що морський вокзал для розміщення пацієнтів менше підходить через свої структури і особливостей конфігурації.

"Вони трошки гірше сприяють підвищенню температури повітря всередині", - уклав В'ячеслав Овечкін.

v_remont_odesskogo_olimpiytsa_vlojili_uje_40_millionov_1697.jpg

Фото: Таймер

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я надіслали запит до Кабінету міністрів про додаткові кошти для Національної служби здоров'я. Їх планують скерувати на оплату стаціонарної медичної допомоги в лікуванні хворих на коронавірус.

Вийти в ефір
01.12