Останні новини

Спочатку не зарахували, потім схвалили: як відбувається процес дипломування моряків. Відео

На камеру представниця Державної екзаменаційної комісії відмовилася називати своє ім'я.

Нещодавно в Україні запустили автоматизовану систему тестування моряків, яка має на меті виключити корупційну складову з цього процесу. Так в Ізмаїлі матрос-моторист Олександр Чебанлянко вирішив засняти свій іспит на відео. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Бессарабія.UA.

Читайте також: За тиждень тестування пройшли 800 моряків за Автоматизованою системою тестування.

Олександру довелося складати іспит в приміщенні фірми “Моррічсервіс”, яка виступає в якості посередника. Компанія надає свої площі та комп’ютери, а процес тестування контролює представник Державної екзаменаційоної комісії. 

Проблеми почалися з самого початку: матроса не пускали до зали, хоча він прийшов у спеціально призначений час. Як пояснювали у “Моррічсервісі”, заявка Чебанлянка ще опрацьовується і тільки після того, як він спробував додзвонитися до антикорупційного відділу, йому дозволили скласти іспит. 

На іспиті була присутня представниця Державної екзаменаційної комісії, яка відмовилася говорити своє ім’я на камеру. 

Екзаменаторша.png

Скріншот: Бесарабія.UA

Після проходження тесту Чебанлянку на екрані висвітилися результати, де зазначалося, що матрос не має жодної правильної відповіді. Йому повідомили, що результати має розглянути незалежна комісія, а йому прийде повідомлення до кабінету моряка.

Результати.png

Скріншот: Бесарабія.UA

Згодом моряк отримав офіційну відповідь, де зазначалося, що його результати його тесту були схвалені, але за якими критеріями не зрозуміло. 


Нагадаємо: 

  • На трасі Одеса - Київ моряки влаштували мітинг проти свавілля органів дипломування. Вони обурені тотальним вимаганням грошей за отримання дипломів. На акцію протесту завітав колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі. 
  • Після акцій протесту, які відбулися в Одесі, 25 січня, моряки вирішили написати листа до Президента України. Вони вимагають від нього звернути увагу на проблеми корупції в галузі дипломування моряків. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok