Останні новини

Сплатити один раз і назавжди: Верховна Рада розширить законопроєкт, який спрощує розмитнення

Його вже зареєстрували.

Верховна Рада, 18 лютого, планує розширити законопроєкт, який передбачає спрощення розмитнення авто на Єврономерах. Однак народний депутат від “Слуг Народу”, керівник комітету з питань податкової політики Даниїл Гетманцев розповів, що це буде разова акція, під час якої треба буде заплатити не більше однієї тисячі євро.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “Ліга”.

Читайте також: Верховна Рада посилила покарання за порушення ПДР

Фото: 24 канал

Фото: 24 канал

Таким чином йдеться про автомобілі, які завезли на територію України до початку 2021 року, а саме 1 січня. 

"Людина оплачує цю суму, це разова акція і ми більше взагалі не повертаємося до цього питання", - підкреслив політик.

Розмитнення буде відбуватися до чинного законодавства. Тому під час цієї процедури доведеться надати відповідні документи, а також є вірогідність подальшої перевірки. Наприклад, чи законно були завезені ці автівки з європейських країн.

Також заступника голови фінкомитета Олександра Ковальчука зауважила, що за цей тиждень внесуть два законопроєкти. Ймовірно вони внесуть зміни до Митного і Податкового Кодексів, які спростять підхід до розмитнення. У середньому вона коштуватиме 700-800 євро. 

"Це залежить від трьох показників: дорога автомобіля, тип двигуна та об'єм двигуна. Щоб отримати вартість автомобіля більше в розкладі, не береться ... Ми дуже хочемо, щоб це остаточно вирішило проблему євроблях", - сказав народний депутат.

На цю мить у Верховній Раді зареєстрували законопроєкти №4643-д і №4644-д, які пропонують розв'язати питання легалізації машин на європейських номерах. Втім у них не зазначено, що гранична сума складатиме 1000 євро.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!