Останні новини

Спільні маневри: у Чорному морі кораблі України тренувалися з ВМС НАТО

9 листопада стало відомо, що кораблі України та НАТО провели спільні тренування типу PASSEX протимінної групи вищеозначеної міжнародної міжурядової організації. Навчання проходили у північно-західній частині Чорного моря.

Про це повідомляє ArmiaInform.

f5-1.jpg

Фото: ArmiaInform

“Тренування в морі та всі практичні заходи відбувалися за стандартами НАТО. Було виконано елементи тактичного маневрування при змінах курсу, проведено тренування з бойового тралення визначених морських районів та організації зв’язку”, - зазначають у ВМС.

f4.jpg

Фото: ArmiaInform

Кораблі ВМС України, Греції, Італії, Болгарії, Румунії та Туреччини відпрацювали спільні тактичні дії у складі багатонаціональних тактичних груп та виконали низку навчально-бойових завдань. Постійна участь сил українського флоту в тренуваннях типу PASSEX сприяє не лише досягненню взаємної сумісності та опануванню стандартів НАТО, а й значно посилює безпеку в Чорноморському басейні.

ukr_5298-2048x1356.jpg

Фото: ArmiaInform

“У режимі реального часу екіпажі кораблів здійснювали обмін даними з метою висвітлення морської обстановки та відпрацьовували питання контролю за цивільним судноплавством у визначених районах. Крім того, у морі відбулось навчання з надання допомоги аварійному кораблю та відпрацьовано завдання з буксирування аварійного надводного об’єкта”, - кажуть у ВМС ЗС України. 

dsc_6070-scaled.jpg

Фото: ArmiaInform

Нагадаємо, у військовому конфлікті у Нагірному Карабаху, в рамках якого невизнана республіка і Вірменія воювали проти Азербайджану, стався переломний момент: останні взяли місто з важливим стратегічним значенням - Шуша. Після цього, настало перемир'я, проте не всі у Вірменії згодні з ним.

Вийти в ефір
04.12