Останні новини

Спеціально для шанувальників: представник України на Євробаченні-2021 гурт Go_A проведе концерт у режимі онлайн

Після виконання хітів гурт відповість за запитання глядачів.

Організатори Євробачення-2021, що має відбутися у травні цього року в Роттердамі, вивчають усі можливі варіанти, щоб попри епідемію коронавірусу глядачі могли, не наражаючись на небезпеку, відвідати заходи конкурсу. Український гурт Go_A вирішив дати свій концерт у режимі онлайн для українців за кордоном та шанувальників Євробачення вже 21 квітня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінці Євробачення.

Читайте також: Євробачення-2021 - чи допустять глядачів на пісенний конкурс

Євробачення.jpg

Фото: Євробачення

На всіх дев’яти шоу, зокрема, репетиціях, півфіналах та фіналі, одночасно можуть бути присутніми максимум 3500 глядачів. Усі вони повинні мати негативний результат тесту на коронавірус. Представник від України гурт Go_A виступатиме у першому півфіналі 18 травня під номером 15.

Так, у першому півфіналі 18 травня виступлять такі країни: Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна, Мальта.

У другому півфіналі, 20 травня, виступлять такі країни: Сан-Марино, Естонія, Чеська Республіка, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія, Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Швейцарія, Данія.

10 країн із кожного півфіналу отримають право на участь у великому фіналі в суботу, 22 травня. Вони приєднаються до Нідерландів як країни, що приймає Євробачення, та “Великої п’ятірки” країн-засновників цього міжнародного пісенного конкурсу: Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великої Британії. Загалом у великому фіналі змагатимуться 26 країн. Порядок виступів визначать після завершення другого півфіналу.

У конкурсі мала взяти участь 41 країна. Через вибуття Білорусі, якій Європейська спілка мовників відмовила в участі через політичний характер пісні, до якої не захотіли внести зміни, та Вірменії, яка відмовилася від участі, бо не мала змоги належно підготуватися, залишилося 39 учасників.

Українці зможуть голосувати у першому півфіналі за всіх учасників, крім представників своєї країни. Український гурт Go_A виступатиме з піснею Shum.

 Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05