Останні новини

Соцвиплати: малозабезпеченим одеситам призначили адресну матеріальну допомогу

В Одеській міській раді 13 листопада 2020 року відбулося засідання Піклувальної ради, на якому розглянули звернення місцевих мешканців. Воно стосувалося виплат адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. 

Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міськради. 

У підсумку, на підставі рішення Піклувальної ради 170 громадянам призначена адресна одноразова матеріальна допомога на рішення різних видів соціально-побутових проблем, з яких:

  • надання адресної матеріальної допомоги 1 ветерану війни, який перебуває у складній життєвій ситуації;
  • надання адресної матеріальної допомоги 51 громадянину, які перебувають у складній життєвій ситуації;
  • надання адресної матеріальної допомоги (до 6300 грн) 114 громадянам, які опинилися в складній життєвій ситуації;
  • винесено розгляд питання надання матеріальної допомоги 4 громадянам на особистий прийом міського голови та заступника міського голови.

Окрім того, 5 громадянам надано рекомендації щодо надання додаткових документів.

Також розглянуто питання надання 9 сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, соціального супроводу Центром соціальних служб Одеської міської ради.

Станом на 13 листопада 2020 року за допомогою до департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради звернулися:

  • 270 медичних працівників, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом;
  • 5 сімей померлих медичних працівників.

Отримано фінансування у сумі 3 200 тис. грн, які перераховані на карткові рахунки отримувачів вищезазначеного виду допомоги.

допомога.jpgФото: соцмережі

Нагадаємо, на Одещині за останню добу підтвердили 628 нових випадків захворювання на коронавірус. А станом на 13 листопада в Україні офіційно інфекцію підтвердили ще у 11 тисяч 787 осіб. Це вже другий антирекорд, коли кількість поставлених за добу діагнозів перевищила 11 тисяч і продовжує невпинно рости.

Вийти в ефір
05.12