Останні новини

Солістами Одеського Оперного театру стали світові зірки

В Одеському державному академічному театрі опери та балету поповнення. До складу трупи прийшли зірки світового рівня - Наталя Куш і Віталій Білий.

Про це повідомляє УСІ.

Солістом опери став баритон Віталій Білий. Він закінчив Одеську консерваторію. У 2000-му році на сцені Одеського театру опери і балету він почав свою кар'єру. Пізніше виступав у трупі Національної опери України, далі - московський театр "Нова Опера".

Здобувши кілька перемог на міжнародних вокальних конкурсах почав виступати на сценах Метрополітен-опера (Нью-Йорк), Опера Сантьяго (Чилі), театру Ла Скала і Teatro Verdi (Італія), Баварської і Віденської державних опер, Національній опері Ізраїлю, в інших провідних театрах світу.

А ось випускниця театрально-художнього коледжу Наталія Куш стала головною балериною нашого оперного театру. Раніше дівчина танцювала в Європі і Австралії

Вона народилася в місті Нікополь на півдні України. Два роки виступала на сцені Дніпропетровського театру опери та балету. Потім навчалася у професора Шіди Мубаряковой в Консерваторії балету в місті Санкт-Пельтьє (Австрія).

З 2005 до 2013 р. танцювала в балеті Віденської державної опери, де дебютувала в партії Жизелі.

Потім балерину запросили в Queensland Ballet в місті Брісбен (Австралія) на позицію першого солістки. З 2015 року вона працювала в австралійському балеті (Australian Ballet) в місті Мельбурн.

Білий-Віталій.jpg

Віталій Білий; фото: opera.odessa

Re-qNdwmBtg.jpg

Наталя Куш; фото: opera.odessa

Нагадаємо, Одеса – не лише столиця гумору, а й епіцентр розваг, культурних подій і великої кількості театрів. Тож, саме час дізнатись, які вистави готує одеситам друга третина вересня. Також нагадуємо, що в кінотеатрах з 10 вересня стартували яскраві прем‘єри.

Вийти в ефір
02.12