Останні новини

Сніжна зима в “Тузлівській Амазонії”: лісові коти вийшли на берег, деякі птахи полетіли у пошуках їжі. Фото

Від прохолодної погоди потерпають навіть звірі.

У кордоні “Тузлівська Амазонія” як і в інших куточках Одещини випав рясний сніг. Він став не дуже приємною несподіванкою для багатьох звірів і птахів, які мешкають в цій місцевості. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Івана Русєва. 

За словами заступника директора НПП “Тузлівські лимани”, на снігу в заповіднику з’явилися сліди лісових котів, яких давно не бачили живцем. Також розшукують собі їжу і численні птахи. 

Тузловские лиманы.jpg

Фото: Іван Русєв

“Незважаючи на потужний шар снігу, зерноїдні птахи все одно можуть добувати собі корм. Численні зграї качок, чисельністю понад 30000 особин, а також лебеді-шипуни знаходять собі корм на акваторіях лиманів”, - зазначив Іван Русєв.

Тузл.jpg

Фото: Іван Русєв

А ось іншим птахам пощастило дещо менше і вони змушені залишати звичні місця.  

“Білолобим гусям, червонозобим казаркам, лебедям-кликунам, малим лебедям дещо складніше. Їх кормові території на полях озимої пшениці, ріпаку покриті потужним ковдрою, і птахи змушені летіти далеко в пошуках їжі і тому на місце ночівлі біля Кордону вони повертаються вже коли повністю стемніє”, - пише Іван Русєв. 

Тузлов лиманы.jpg

Фото: Іван Русєв

Нагадаємо, в грудні через дуже теплу зиму до нацпарку повернулися рожеві пелікани. Цю зиму вони проводять у компанії білолобих гусей, червонозобих казарок та інших птахів.