Снігова “гусінь” та “мотосанчата”: як одесити зустріли перший сніг у 2021 році
Таке улюблене явище викликало у містян бажання зайнятися зимовими веселощами, наприклад, створити “мотосанчата”.
Вночі, 13 січня, вперше у 2021 році Одесу накрила пухнаста білосніжна ковдра снігу. Таке явище викликало у містян бажання зайнятися зимовими веселощами, наприклад, створити “мотосанчата”.
Про це повідомляє Odesa Live.
Стартап у стилі кіберпанк
В одному з одеських провулків чоловік перетворив санчата на моторний транспорт. На відео можна побачити як він заводить мотор, а потім за допомогою ніг штовхає санчата. У соціальних мережах вже почали жартувати, що це “мотосанчата” чи “санчатоцикл”.
Снігова “гусінь” з санчатами
У селищі Котовського автівка влаштувала снігову “гусінь” з санчатами. На відео можна побачити, що до автівки прив'язано шість санчат, на яких сидять діти. Машина катає маленьких одеситів по двору на невеликій швидкості.
Поліцейській сніговий дрифт
В одному з дворів помітили службову автівку, яка влаштувала сніговий дрифт. Поліцейські виконували черговий маневр, коли розпочалася зйомка. Навколо їхньої машини на снігу видно багато слідів від шин.
“Снігу в Одесі всі раді - і дорослі, і діти”, - підписав автор відео.
Нагадаємо:
- У зв’язку з негодою, 13 січня на вулицях Одеси можна спостерігати за величезною кількістю ДТП. Водії потрапляють в аварії майже у всіх куточках міста.
- Через погіршення погодних умов в Одесі, 13 січня, Міська рада просить мешканців максимально обмежити пересування містом. Фахівці не радять виїжджати на особистому автотранспорті без крайньої необхідності.